top of page

NFT

Zkratka NFT(nebo-li Nezaměnitelný token) označuje transparentní doklad o vlastnictví digitální, či hmotné položky, který využívá technologii blockchainu. 

Toto je naše unikátní NFT kolekce šperků SARYF, kdy ke každému zakoupenému NFT zákazníkovi dodáme originální prsten SARYF s jedinečným Fingerprint označením, které bude odpovídat zakoupenému NFT a toto NFT bude tak certifikátem pravosti šperku.

CARDANO

ETHEREUM

Cardano je proof-of-stake blockchain platforma: první založená na recenzovaném výzkumu a vyvinutá pomocí metod založených na důkazech. Kombinuje průkopnické technologie, které poskytují bezkonkurenční bezpečnost a udržitelnost decentralizovaným aplikacím, systémům a společnostem.

S předním týmem inženýrů existuje Cardano, aby přerozdělilo moc z nezodpovědných struktur na okraj – k jednotlivcům – a bylo silou umožňující pozitivní změny a pokrok.

Ethereum je technologie, která vám umožní poslat kryptoměnu komukoli za malý poplatek. Pohání také aplikace, které může používat každý.Je to světový programovatelný blockchain. Ethereum staví na inovaci bitcoinu s některými rozdíly.

Oba vám umožňují používat digitální peníze bez poskytovatelů plateb nebo bank. 

To také znamená, že Ethereum je více než jen platby. Je to tržiště finančních služeb, her a aplikací, které nemohou ukrást vaše data ani vás cenzurovat.

Jak nákup NFT probíhá?

Vyberete si šperk, který si zamilujete a napíšete nám.

Vytvoříme objednávku a kalkulaci ceny, kterou uhradíte v kryptoměně.

Po odsouhlasení ceny vytvoříme NFT, které bude vystavené speciálně pro Váš šperk.

Toto NFT bude po platbě zasláno na Vaši krypto penězenku a na Vaši fyzickou adresu bude zaslán laserově označený šperk, který bude odpovídat Vašemu NFT.

 

Nyní je proces dokončen a vy se stáváte vlastníkem jedinečného a označeného šperku SARYF, který je navždy zapsaný v blockchainu a vy jste jeho výhradním vlastníkem. 

Podporujeme platby přes peněženky

YOROI a COINBASE.

coinbase-logo-freelogovectors.net_.png
unnamed (2).png

Využíváme technologii blockchainu

CARDANO a ETHEREUM.

cardano-gbb5b4c847_1280.png
ETHEREUM-YOUTUBE-PROFILE-PIC.png

Adresa naší YOROI peněženky

IMG_2159.jpg

Na tuto adresu zasílejte dohodnuté množství ADA.

-Prosím berte na vědomí, že nákup NFT a jeho cena podléhá naší individuální kalkulaci, protože vývoj trží ceny ADA je prozatím vysoce volatilní-

-Pokud Vás vyzve cizí osoba k platbě naším jménem, na tuto výzvu nereagujte- 

-Pro bezpečí a diskrétnost našich klientů komunikujeme pouze přes naše oficiální komunikační sítě-

bottom of page